Interiérové dveře

Ferrero Legno

Vysoká estetika + řemeslné kvalita + funkcionalita. To jsou interiérové dveře Ferrero Legno.

Společnost Ferrero Legno se za 70 let existence vyvinula z malé dílny vyrábějící avantgardní dveře ve společnost, která se těší na poli interiérových dveří velké oblibě i respektu, a to nejen ve své domovské Itálii, ale po celém světě. Všechny produkty v portfoliu Ferrero Legno mají několik společných jmenovatelů: velký důraz na estetickou hodnotu dveří, dokonalou řemeslnou kvalitu a spojení funkcionality s architektonickými prvky.

Zero

Skryté zárubně

Je načase se otevřít nové designové koncepci - bezfalcovým dveřím se skrytým rámem A_Filo z kolekce Zero. Součástí tohoto systému je i nový rám Concept - lehký hliníkový profil, který je kromě přírodní oxidované verze k dispozici také v bílé, černé, černé metalíze “vulcano”, platinové a perlově šedé. Tento rám je exkluzivní v tom, že strukturállního splynutí zdi, profilu a dveří je dosaženo bez ohledu na směr jejich otvírání.

více informací
Scenario

Posuvné systémy

Pod posuvnými systémy, které v portfoliu Ferrero Legno reprezentují produkty řady Scenario, si můžete představit modulární systém skleněných stěn s neomezenými možnostmi. V rámci kolekce Scenario nabízí Porte Karpi model Premium, který je typický křišťálovým sklem s lakováním na zadní straně, profilem koplanárním s dveřním křídlem a dýhovaným panelem pohlcujícím zvuk, model Lignum v provedení ořech natural touch či dub a model Visio, v jehož případě se křídlo z křišťálového skla bez profilů posouvá podél celého skla, bez omezení.

více informací
Skema

Šatní a úložné prostory

Jedinečné. Univerzání. Vysoce inovativní. To je systém Skema - skrytý systém zavírání, funkční a na míru, který se skládá z panelů se skrytými zárubněmi a sníženou tloušťkou. Tento systém je proveditelný s různými systémy zavírání, rovněž lichoběžníkového tvaru. Porte Karpi nabízí tento systém v nejrůznějších konečných provedeních: lakovaný matný bílý, krémový, pekingský červený. Varianta surového dřeva umožňuje obarvení podle vlastních představ a absolutní přizpůsobení danému prostoru.

více informací
Ontario

Laminátové dveře

Popel, prach, perla, písek a kůže. To je pětice nových textur Ontario, která je určena pro produktovou řadu laminátových dveří Replica. Nová dekorace Ontario se vyznačuje rafinovaností a přirozeností, pečlivá simulace struktury zvyšuje hmatový rozměr dveří. Nové textury doplňují oblíbené povrchy, jako jsou bílá, bílá grafis, béžová grafis, moka grafis, dub, šedý dub a ořech.

více informací
Ke stažení
ke stažení zde