Bezpečnostní dveře

Okey

Bezpečnost poslední generace.
Made in Italy.

Velmi vysoká odolnost proti vniknutí. Vynikající úroveň tepelné izolace. Výborná zvuková izolace. Perfektní odolnost proti vzduchu, vodě a větru. Originální design. Maximální kvalita zpracování. Nabídka široké škály povrchů od laminátů, dýh, masivních materiálů, skel, imitace keramických povrchů nebo kůže. To všechno jsou charakteristiky bezpečnostních dveří na míru italské značky OKEY. A to není zdaleko všechno. Kromě pěti produktých řad - klasických bezpečnostních dveří OKEY vyrábí i pancéřované dveře navržené pro interiér. Jak praví firemní slogan: Božské spočívá v detailech.

okey

TAG

Vysoká bezpečnost zajištěna. Díky izolačním pancéřovým kovovým dveřím s vnitřním i vnějším ocelovým pláštěm. A k tomu ještě plynulý a tichý chod dveří, který zajišťují různé druhy zámků s ozubeným přechodem. V nabídce Porte Karpi najdete tyto dveře ve standardních i atypických rozměrech.

TIP: dvojkřídlá varianta nebo varianta s nadsvětlíkem a bočním světlíkem různého prosklení.

více informací
okey

TAG FIRE HP

S třicetiminutovou schopností odolávat požáru se o vaši pozornost hlásí jednokřídlé dveře typu Kapri Fire 30. Stejně jako to platí i pro ostatní produktové řady OKEY, i dveře Kapri Fire 30 vynikají nejen vysokým stupněm zabezpečení proti vniknutí, ale i tepelnou propustností 1,3 [W/m2 K] a zvukovou izolací s perfektními hodnotami: Rw 39 dB.

více informací
okey

TAG HP

Pokud vás nezvedne ze židle fakt, že i tyto izolační pancéřované dveře disponují vnitřním i vnějším ocelovým pláštěm, pak vyhodíme vyšší kartu: speciální izolační systém uvnitř konstrukce, který zajišťuje nejen obligátní vysokou bezpečnost, ale i vysokou tepelnou a zvukovou izolaci. I z těchto důvodů, jsou dveře TAG HP s tichý a plynulým chodem vhodné pro externí instalaci. V Porte Karpi ve všech možných i nemožných rozměrech a kombinacích.

více informací
Okey

TAG star HP

Stejně jako i ostatní produktové řady s koncovkou HP jsou i izolační pancéřované kovové dveře TAG star HP vhodné pro externí instalaci. Zajímavostí je bezesporu vnější nadstandardní 3mm silný ocelový plášť i speciální izolační systém uvnitř konstrukce. Ten zajišťuje exterémně vysokou zvukou a tepelnou izolaci. Dveře TAG star HP: Tiché, plynulé, k dispozici ve všech rozměrech.

Okey

TAG star

Tag se na to podívejme. Zpevněné izolační pancéřované kovové dveře (opět) s vnitřním i vnějším ocelovým pláštěm TAG star má jednu takovou specifickou vychytávku: zámek, který aktivuje standardní centrální západky a dva dvojité přepínače s rotačními čelistmi. To, že jsou plynulé, tiché a vyrábí se ve všech rozměrech, už je nošením dříví do lesa. Ale to, že v případě dveří TAG star mluvíme o 4. třídě v rámci stupně zabezpečení proti vniknutí, to už tak samozřejmé není.

Tipy

Kromě pěti klasických produktových řad nabízejí Italové z OKEY i další rozšířené kombinace dveří. Třeba TAG multi s dvanácti pohyblivými západkami na straně zámku, TAG tronic s motorizovaným elektronickým zámkem, TAG pull s otvíráním směren ven nebo TAG panic s otvíráním ven a panikovým zámkem.

Ke stažení
ke stažení zde