Interiérové dveře

Pivato

Synonymum pro luxusní interiérové dveře. Od roku 1969.

Takřka románový příběh italské značky Pivato se začal psát již v roce 1969, kdy si nedaleko kouzelných italských Benátek otevřel malou truhlářskou dílnu signore Ottorino Pivato. Když v roce 1985 uvedla společnost Pivato na trh produktovou řadu interiérových dveří s názvem Origini, pronikla tím definitivně mezi přední světové hráče. Dnes svým zákazníkům nabízí celkem 8 produktových kolekcí, které jsou vyráběny pomocí moderních inovativních technologií. Všechny produkty Pivato, ať už se jedná o dveře se skrytými zárubněmi, reverzní dveře, posuvné systémy nebo bezfalcové dveře, jsou živým důkazem vášně, tradic, smyslu pro detail a technologického pokroku.

Leggera

Skryté zárubně

Minimalismus a čistota. Tak lze charakterizovat skryté zárubně Leggera, které dokáží elegantně splynout se stěnou a dovedou se po obou stranách barevně přizpůsobit vkusu zákazníka. V nabídce Porte Karpi najdete křídlo ve skryté zárubni určené pro zdivo nebo SDK profily a skrytou zárubeň typu Nucleo v provedení přírodní hliník nebo lakované bílé. Pro lepší představu: křídlo tloušťky je 40mm pro standardní dveře nebo 56mm pro reverzní dveře. Křídla pak mohou být ve stejném povrchu jako stěny nebo lakované a dýhované. Maximální výška: 2880mm.

více informací
Inversa

Reverzní dveře

Tento typ dveří, které reprezentuje produktová řada Inversa, se otevírají v opačném směru, tedy do zárubně. Tyto dveře nejenže umožňují docílit jednotné roviny dveří se stěnou, ale zároveň s nimi nehrozí otevření dveří například do úzké chodby. Porte Karpi nabízí křídlo a obložkovou zárubeň v jedné úrovni. Křídlo tloušťky 56mm umožňuje reverzní otvírání. Dveře mají navíc skryté seřiditelné panty. K dispozici jsou vám v klasickém i reverzním provedení. Maximální výška: 2880mm.

více informací
Scorrevoli Special

Posuvné systémy

Kombinace praktičnosti a elegance. Tu zastupuje nová produktová řada posuvných systémů Scorrevoli Special typická svými minimalistickými liniemi a schopností nechat zmiznout okolní prostor.

Řada Scorrevoli Specil nabízí tyto typy posuvných systémů:

Basic Posuvný systém s kolejnicí skrytou pod garnýží

Alchemy
Systém s neviditelným posuvem. Dveře dávají iluzi pohyblivé stěny.

Roller
Posuvný systém s designovým nerezovým systémem kolejnice.

Light
Pro ty kteří preferují formální čistotu je určen tento posuvný systém zapuštěný ve stropě

Minimal Soft
Posuvný systém s plynulým tlumeným dovíračem s viditelnou hliníkovou kolejnicí.

Feeling
Posuvný systém se speciálními kulovými ložisky.

Linear
Klasický posuvný systém s nerezovými komponenty.

více informací
Unica, Origini a Dinamica

Bezfalcové dveře

Bezfalcové dveře představují velmi elegantní řešení klasických otočných dveří, kdy je celé křídlo dveří vsazeno do zárubně a je s ní v zavřeném stavu v jedné rovině. Pivato nabízí bezfalcové dveře v rámci hned tří produktových řad: Unica, Origini a Dinamica.

Produtková řada Unica představuje křídlo a obložkovou zárubeň v jedné úrovni z pohledu uvnitř místnosti. Křídlo tloušťky 40mm se skrytými seřiditelnými panty. K dispozici v klasickém bezfalcovém provedení, unikátní konstrukce zárubeně s minimem spojů. Maximální výška 2880mm.

Řada Dinamica je křídlo, které je zapuštěno uvnitř zárubně. Křídlo tloušťky 40 mm. K dispozici v klasickém bezfalcovém provedení se skrytými panty. Tři typologie záklopů (rovný, barokní, klasický a šikmý). Maximální výška 2880 mm.

více informací

Video z výroby

Vivace

Bezfalcové dveře
s viditelnými panty

Elegantní linie se 180° otvírání a dvěma typy pantů, to je produktová řada Vivace. Bezfalcové dveře s viditelnými panty, to je křídlo a zárubeň v jedné úrovni z pohledu uvnitř místnosti. Křídlo tloušťky 40mm v klasickém bezfalcovém provedení. V nabídce jsou tři typologie pantů (viditelné a skryté) a dvě typologie zárubní - pevné a teleskopické. Maximální možná výška činí 2100mm.

více informací
Innova

Lamináty nové generace

Lamináty nové generace, to jsou bezfalcové dveře Innova, pod kterými si můžete představit křídlo a zárubeň v jedné úrovni z pohledu uvnitř místnosti. Křídlo tloušťky 44 mm v klasickém bezfalcovém provedení se skrytými panty .Zárubeň obložková je teleskopická. Maximální možná výška pak 2400mm.

Ke stažení
ke stažení zde